Yapısal Kablolama ve Network


Fiberoptik Sistemler

Bilişim, Telekom ve / veya Otomasyon sektöründe kullanılan her türlü fiber optik sistemin dizaynı, malzeme temini, sonlandırılması, testi ve sonrası bakım hizmetlerini personelinin konunun uzmanı firmalarda yıllar boyunca edindiği tecrübe ile vermektedir.


Yapısal Kablolama Sistemleri

Her ölçekte proje için gerekli kablolama ve altyapısını UTP, FTP, STP, SFTP, FİBER OPTİK, COAXIEL kablolar, Patch paneller,terminasyon kutuları, kabinetler, sıva altı ve üstü kanal ve tavalar, 19” Rack Kabinetler kullanarak dizayn eder ve enstalasyonunu yapar.


LAN ve WAN İletişim Ağları

Günümüz teknolojisine uygun hız, güvenilirlik ve performansı ile etiketleşmiş hub, svvitch, router, bridge, converter, transmitter, receiver gibi her türlü iletişim cihazının temini, montajı, kurulum ve konfigürasyonunu yaparak, her boyutta LAN ve WAN’lar kurmaktadır.


Backbone POP Noktaları ve FTTX Çözümler

Yüksek kapasitede geniş bant uygulamaları ile haberleşmeye güncel ve güçlü bir şekilde odaklanma ve sonrasında Eve Kadar Fiber (FTTH) getirmek için atılan adımlar doğrultusunda; son kullanıcı şebekelerine tahsis edilmiş fiber sistemleri, altyapısı oluşturulmaktadır.


Sistem ve Sistem Entegrasyonu

Sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve uzmanlığıyla, müşterilerine sistem entegrasyonu ve bilgi teknolojileri konularında çözümler sunmaktadır. Kurumsal sistem entegrasyon çalışmalarında BT yatırımları ile maliyet ve risk düşürülebilmekte, kuruluşun performansı, verimliliği ve gelişmeleri takip etme süresi iyileştirilebilmektedir.


İşçilik Hizmetleri ve Proje Yönetimi

Firmamız geniş teknik kadrosu ile aynı sektörde çalışan firmalara işçilik ve proje yönetimi hizmetleri vermektedir. Müşterilerinin projelerini, dizayn aşamasından test aşamasına kadar kendi proje liderleri yönetiminde yürütmekte ve bütün aşamaları gösterir dokümanları ile teslim etmektedir.